Zaktualizuj Flash Player

Szczegóły ogłoszenia
23.11.2012
Praca dla pielęgniarek i lekarzy w Niemczech
Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Pracy, nr certyfikatu: 7625 pod kierownictwem polsko-niemieckim, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Europejskiej Wspólnocie Gospodarczej.

Posiadamy wiele ciekawych ofert pracy dla personelu medycznego na terenie całych Niemiec, w tym dla dyplomowanych pielęgniarek i pielęgniarzy, LEKARZY wszystkich specjalności, lekarzy stażystów, asystentów.

OPIS STANOWISKA (pielęgniarka)

- Zarobki: 1800 - 2200 euro brutto

- Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - cały kraj

- Pracodawca: Prywatna Klinika

- Zatrudnienie w renomowanej niemieckiej klinice

Oferta:

- Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

- Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne). Zasiłki na dzieci: 1 i 2 dziecko - 184 €, 3 dziecko -190 €, od 4 dziecka - 215 €

- Zakwaterowanie i wyżywienie w klinice na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie (absolwenci liceów medycznych, medycznych szkół pomaturalnych, licencjaci oraz magistrowie pielęgniarstwa i położnictwa)

- Min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub certyfikat językowy B2 (organizujemy również kursy języka niemieckiego dla pielęgniarek )

- Absolwenci szkół pielęgniarskich bez doświadczenia mile widziani

- Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy do przesłania CV w j.niemieckim na adres: oferta3@arbeitexpert.pl

ArbeitExpert Sp.z o.o. Plac Powstańców Śląskich 16-18 (wejście od ul.Sudeckiej 74) 53-333 Wrocław
Informacje kontaktowe:

Baner
mapalogo