Reklama

Cennik

Numer 1
Reklama główna:

Reklama główna to grafika lub animacja wyświetlana w sposób rotacyjny z innymi reklamami głównymi ( każde odświeżenie strony głównej wyświetla kolejną reklamę ). Maksymalny rozmiar pliku wyświetlanego jako reklama główna to 230 x 435 px. Maksymalny rozmiar pliku - 150 kB.

 • koszt : 60 zł + 23% VAT ( 73,8 zł )
 • czas wyświetlania : 1 tydzień


Numer 2
Wizytówka:

Wizytówka to reklama wyświetlana w pasku po prawej stronie serwisu. Pozycja wizytówki jest losowa i przy każdym wyświetleniu strony może się zmieniać. W przypadku gdy liczba wizytówek przekracza ilość dostępnego miejsca, wizytówki są przy każdym wyświetleniu strony losowane. Wizytówką może być zarówno animacja flash w formacie SWF jak również jako plik graficzny w formacie JPG, PNG, GIF. Maksymalny rozmiar pliku od 50 do 100 kB.
Na życzenie reklamującego możemy zrobić przekierowanie po kliknięciu na wizytówkę na zewnętrzną stronę www lub na stronę z ogłoszeniem w serwisie.

 • za wymiar 155x150 2a 30 zł + 23% VAT ( 36,9 zł ) - wystawiamy fa. PROFORMA, po jej opłaceniu (przelew) - fa. VAT
 • za wymiar 316x150 2b: 60 zł + 23% VAT ( 73,8 zł ) - wystawiamy fa. PROFORMA, po jej opłaceniu (przelew) - fa. VAT
 • czas wyświetlania : 1miesiąc


Numer 3a
Ogłoszenie promowane:

Ogłoszenie promowane (czerwone ) RED Ogłoszenie promowane znajduje się na początku kategorii w której jest umieszczone wg kolejności : RED, GOLD, normalne w sposób losowy z innymi ogłoszeniami tego typu w danej kategorii, oraz w sposób losowy wraz z innymi ogłoszeniami promowanymi na wszystkich stronach serwisu w pasku górnym

 • koszt : 17 zł + 23% VAT ( 20,91 zł ) - wystawiamy fa. PROFORMA, po jej opłaceniu (przelew)- fa. VAT
 • czas wyświetlania : 21 dni


Numer 3b
Ogłoszenie promowane:

Ogłoszenie promowane (żółte) GOLD Ogłoszenie promowane znajduje się na początku kategorii w której jest umieszczone wg kolejności : RED, GOLD, normalne w sposób losowy z innymi ogłoszeniami tego typu w danej kategorii, oraz w sposób losowy wraz z innymi ogłoszeniami promowanymi na wszystkich stronach serwisu w pasku górnym 

 • koszt : 7 zł + 23% VAT ( 8,61 zł ) - wystawiamy fa. PROFORMA, po jej opłaceniu (przelew) - fa. VAT.
 • czas wyświetlania : 21 dni


Numer 4
Reklama dolna:

To reklama wyświetlana w dolnej części serwisu jako plik graficzny w formacie JPG, PNG, GIF. Po kliknięciu na link, następuje przekierowanie na dowolnie zdefiniowaną stronę, maksymalny wymiary 468x60 Maksymalna ilość reklam dolnych to 15 plików graficznych w danym miesiącu, które są wyświetleniu losowo.

 • koszt : 30 zł + 23% VAT ( 36,9 zł ) - wystawiamy fa. PROFORMA, po jej opłaceniu (przelew)- fa. VAT
 • czas wyświetlania : 1 miesiąc

Jeśli nie posiadasz własnej grafiki,animacji flash w formacie SWF, skonatktuj się z nami, przygotujemy je dla ciebie.. koszt: 17zł + 23% VAT ( 20,91 zł )

Reklama
mapalogo