Zaktualizuj Flash Player

Szczegóły ogłoszenia
Praca > Dam pracę
21.09.2016
Monter/pomocnik montera (praca w brygadzie)
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter / pomocnik montera
miejsce pracy: teren Polski

Obowiązki:

- Montaż urządzeń, elementów konstrukcji oraz rurociągów w zakładach produkcyjnych
- Wykonywanie montaży, przeglądów i serwisu urządzeń przemysłowych
- Praca w zgranym zespole specjalistów - kilkuosobowa brygada wykwalifikowanych pracowników technicznych, których zadaniem jest realizacja projektów na terenie kraju

Wymagania:

- Doświadczenie w wykonywaniu montaży urządzeń lub konstrukcji stalowych w obiektach przemysłowych
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- Chęć rozwoju i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski
- Umiejętność pracy w zespole
- Mile widziane aktualne świadectwa kwalifikacji grupy 2E

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy oraz jasny system wynagradzania
- Samodzielną realizację zadań, pracę w małych grupach serwisowych, atmosferę wzajemnego wsparcia i pomocy
- Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@mondi-polska.pl w tytule wpisując: Monter Polska. W przypadku pytań zadzwoń: 508 162 832

Informacje kontaktowe:
e-mail: praca@mondi-polska.pl
telefon kontaktowy: 508 162 832
Baner
mapalogo