Zaktualizuj Flash Player

Szczegóły ogłoszenia
Praca > Dam pracę
08.12.2016
Pracownik produkcji - NIEMCY, praca dla KOBIET
Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce wykonywania pracy: region Hesja – Giessen

Obowiązki:

• praca przy linii produkcyjnej w firmie z asortymentem spożywczym
• obsługa sprzętu produkcyjnego
• praca w systemie norm oraz w systemie zmianowym

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• mile widziana znajomość języka niemieckiego – nie wymagana
• mile widziane prawo jazdy kat. B – nie wymagane
• sumienność, dokładność, skrupulatność
• chęci do pracy
• silna motywacja i zaangażowanie
• gotowość do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
• pracę dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• stabilne zatrudnienie na warunkach niemieckich
• dojazd do pracy
• zakwaterowanie na terenie Niemiec
• opiekę polskiego koordynatora

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres mailowy:

rzeszow@lusthr.pl

w tytule maila proszę wpisać PRODUKCJA

tel. 535 025 804

535 025 856

LUST HR-Service

Pl. J. Kilińskiego 2, II piętro

35-005 Rzeszów
Informacje kontaktowe:
Tel. 535025856
E-mail: rekrutacja@lusthr.pl
www.lusthr.pl
Baner
mapalogo