Zaktualizuj Flash Player

Szczegóły ogłoszenia
Praca > Dam pracę
01.02.2017
Au Pair – praca i nauka USA – przelot w obie stron
Mamy dla Ciebie świetną ofertę spędzenia roku w Stanach Zjednoczonych!
Amerykańska rodzina z Californio z dwójką dzieci (3 i 6 lat) poszukuje opiekunki na okres 12 miesięcy od maja. Pracując jako Au Pair w amerykańskiej rodzinie będziesz opiekować się dziećmi i na pewno opanujesz biegle język angielski. Jest to niepowtarzalna okazja poznania amerykańskiej kultury i zawarcia nowych znajomości.

Oferujemy
- bilet lotniczy za darmo!
- 4-dniowe bezpłatne szkolenie w Nowym Jorku bądź New Jersey
- opłacone kursy w amerykańskich szkołach!
- bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie, a dodatkowo - kieszonkowe na własne wydatki min. 783$ miesięcznie + stypendium w wysokości 500$ na wybrany kurs!
- pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Wymagania:
- wiek: 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27. urodzinami)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy,
- ukończona szkoła średnia,
- doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Obowiązki:
- min. roczny pobyt u amerykańskiej rodziny,
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 45h/tyg.
- babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
- nauka na kursach językowych, zawodowych bądź innych.

Aby uzyskać szczegóły oferty skontaktuj się z nami.
Organizujemy także wyjazdy Au Pair do krajów europejskich!

Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej www.gawo.pl , napisz lub zadzwoń!

Polub nasz fanpage na facebooku! www.facebook.com/GawoAuPair

Agencja Au Pair Gawo
Ul. Skwer Kościuszki 17/19b/6
81-370 Gdynia
Tel. 58 629 75 16
Tel. kom. 601 628 907
Mail: aupair@gawo.pl
www.gawo.pl
Informacje kontaktowe:
aupair@gawo.pl
Baner
mapalogo